O MNĚ

Dobrý den,

Únor 2010 | ASIM - Tibeťák | Tibetská doga 8. srpna 2010 | ASIM - Tibeťák | Tibetská doga Leden 2011, ASIM - Tibeťák | ASIM - Tibeťák | Tibetská doga

jmenuji se Asóka Ratibořské stráně, ale moje smečka mi říká ASIMe. Jsem pes plemene Do-Khyi, na což jsem právem hrdý, protože historie mých předků je nedozírná, o čemž se můžete přesvědčit v sekci s názvem Do-Khyi.

A teď něco málo o mně. Narodil jsem se v chovatelské stanici Ratibořské stráně 26. ledna 2010 společně s 2 bratry (Adimem a Arhatem) a 5 sestrami (Akšarou, Amarou, Ambikou, Anantou a Atísou). Moje máma je BASHEBA NAMBA TIBET (barvy černé s pálením) a táta BUDDY GRAGS-PA (barvy zlaté).

Jelikož jsem zatím štěně (psáno 22. listopadu 2010), velmi se zajímám o vše kolem mě – velmi mě baví práce na zahradě (hlavně kopání brambor :-)  nebo okusování všeho, co mi přijde do cesty. Na svoji rodinu jsem ale velmi hodný (prý pěkný mazlík), u cizích si držím odstup :-).

Nyní (psáno 7. září 2011) už jsem trochu větší...no kluk jak lusk :-) dokonce už mohu přijímat i dámské návštěvy :-) Ale jsem pořád stejný...na rodinu miláček a na cizí...na cizí si umím otevřít tlamici :-), ale jen když je to potřeba :-) Mám za sebou několik výstav (úspěšných), ale nijak mě to nezkazilo - nejlepší je se povalovat u dědy v dílně (kdyby káplo trochu oleje na zem, bylo by to ještě lepší), nebo venku na dešti, okusovat plot a sem tam i nějakou tu kytku (to když se mi náhodou připlete pod tlapy) :-) Až zase trochu povyrostu (do šířky :-)), tak o sobě zase trochu napíšu :-)

PS: Jsem členem Klubu Tibetské dogy České republiky a Klubu Tibetské dogy Slovenské republiky.